Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 5%!

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Telefon kontaktowy
+48 696 534 680

sklep@zdrowieipiekno.pl
Informacja Pn-Pt
9:00-18:00

Katalog produktów LR Health & Beauty Systems

 

collection[1].jpg

 

kliknij i zobacz aktualne katalogi produktów


 

 

 

 

 

 

FIGUACTIV LR

figuactiv_category.jpg

FIGU ACTIV

ODŻYWCZE POSIŁKI - ZDROWE I SMACZNE

DZIAŁANIE DIETY POTWIERDZONE PRZEZ EKSPERTÓW, ORAZ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW! PRODUKTY WYKORZYSTYWANE PRZEZ TRENERÓW PERSONALNYCH, ORAZ CENIĄCE JAKOŚĆ EKSKLUZYWNE KLUBY FITNESS.

 

Właściwa dieta krok po kroku

Priorytetem w utrzymywaniu odpowiedniej masy ciała jest właściwa dieta, wykluczamy tutaj diety cud a  tym bardziej głodówki. Długotrwała zmiana stylu życia i wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych jest kluczem do utrzymania dorej sylwetki i zdrowego organizmu. Proces zrzucania zbędnych kilogramów nie może rujnować funkcjonowania komórek naszego organizmu, dlatego dieta będzie tutaj niczym innym jak redukcją przyjmowanych kalorii,  przy równoczesnym dostarczaniu odpowiedniej ilości składników odżywczych, m.in. w postaci suplementów diety. Dieta którą proponuje firma LR kieruje się przede wszystkim zdrowiem klientów i satysfakcją z osiąganych efektów.Prezentacja poniższeggo programu  w 100% kieruje się tymi zasadami. Zastosuj trzy kroki do wymarzonego celu !

Krok Pierwszy - Odkwaszanie

Podstawą tego programu jest odkwaszenie, gdyż zakwaszony organizm ma zaburzone prawidłowe działanie, a tym samym efektywne odchudzanie nie będzie zadowalające, czasami wręcz niemożliwe. Zakwaszenie organizmu skutkuje zaburzonym metabolizmem z czego wynika bardzo słabe spalanie. Firma LR wyszła naprzeciw tworząc genialne paski pH do badania zakwaszenia w moczu. Prawidłowa wartości na skali to 6,8-7,4 pH, jeśli zdaży się podstawowym krokiem jest  poprawa poziomu pH w organizmie. I tutaj z pomocą przychodzi "geniusz"odkwaszania PROBALANCE

Krok Drugi - Spalanie

Kiedy równowaga kwasowo-zasadowa  w organizmie jest na optymalnym poziomie, należy zredukować ilość spożywanych węglowodanów. Pomimo że są one źródłem energii i „paliwem" dla organizmu, niemniej jednak większe ilości węglowodanów organizm metabolizuje w tłuszcz. Makarony, ryż , ziemniaki i jasne pieczywo to najczęściej spożywane źródła węglowodanów. Organizm któremu brakuje weglowodanów zmuszany jest do pozyskiwania energi z jedynego źródła jakim jest tłuszcz  i wówczas następuje spalanie zapasów tłuszczu. Stajemy się teraz czujni, oprócz ograniczenia węglowodanów odżywiamy się właściwie, pijemy dużo wody i  kontrolujemy wagę.

Krok Trzeci - Stabilizacja

Krok trzeci powinien trwać dłużej niż krok 2... powoli się przyswyczajamy i cieszymi początkowymi efektami. W tej fazie najważniejszy staje się wybór odpowiednich produktów spożywczych. Wprowadzamy oliwę z oliwek, olej kokosowy i inne zdrowe oleje roślinne, warzywa, owoce, grykę i orkisz. Obiady w postaci sycących i energetycznych posiłków z udziałem mięs, ryb, jaj powinny, oraz niektóre produkty mleczne z niższą zawartością tłuszczu i węglowodanów będą najlepszym wyborem. Ostatni posiłek należało by zastąpić jednym z produktów Figuactiv. Ten proces stabilizacji powinien trwać aż do osiągnięcia swojej optymalnej wagi.

Owoce i warzywa mozna łączyć z pysznymi shakeami . Do shake'a bez obaw możemy dodawać ulubione owoce (m.in. jabłko, banany, brzoswinie, jagody), a do zupy można śmiało dodać warzywa i  przyprawami np z ogródka.

Bardzo duży nacisk kładziemy w tym czasie na  dostarczanie do organizmu odpowiedniej ilości płynów. Najlepiej 2-3 litry płynów dziennie, w postaci czystą wody mineralnej lub herbaty figuactive. Dołączamy również pewną dawkę aktywności fizycznej, która nie tylko pozwoli szybciej spalać kalorie, lecz takze wpływie pozytywnie na nasz układ krążenia.

FIGUACTIV LR BODY MISSION

FIGUACTIV LR BODY MISSION - body-mission-28days.jpg

FIGUACTIV BODY MISSION 28 DAYS

Misja: waga optymalna

Rozpocznij program już teraz!

proste odchudzanie
Jest wiele trudnych i skomplikowanych diet, jednak dieta Figuactiv Body
Mission jest inna! Ten prosty program krok po kroku prowadzi Cię
do wymarzonej wagi.

1. Wybierz ulubione smaki i zamów
2. Rozpocznij program Body Mission
3. Zrzuć zbędne kilogramy i czuj się świetnie

FIGUACTIV LR PROTEIN DRINK

FIGUACTIV LR PROTEIN DRINK - protein-przerobic.jpg

Figuactiv Napój proteinowy

dla wsparcia masy mięśniowej

Zachowanie masy mięśniowej jest szczególnie ważne podczas diety.
Napój proteinowy Figuactiv dostarcza dodatkową porcję protein, aby
wspierać masę mięśniową.

FIGUACTIV NAPÓJ PROTEINOWY

80% białka
5 różnych komponentów proteinowych
Z magnezem i witaminą B6