Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 5%!

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Telefon kontaktowy
+48 696 534 680

sklep@zdrowieipiekno.pl
Informacja Pn-Pt
9:00-18:00

Katalog produktów LR Health & Beauty Systems

 

collection[1].jpg

 

kliknij i zobacz aktualne katalogi produktów


 

 

 

 

 

 

Dlaczego LR ?

Wybierając produkty do pielęgnacji ciała, jak i produkty suplementacyjne przede wszystkim należy kierować się ich jakością ale również skutecznością działania.
Produkty LR Health & Beauty Systems posiadają liczne certyfikaty, gwarantujące stałą niezmienną jakość na każdym etapie produkcji jak i bezpieczeństwo ich stosowania.

 

CERTYFIKAT JAKOŚCI SGS INSTITUT FRESENIUSProdukty do pielęgnacji ciała LR, jak i suplementy LR wielokrotnie otrzymywały wyróżnienia przyznawane przez INSTITUT FRESENIUS. Markowanie produktów tym prestiżowym znakiem jakości jest honorowane na całym świecie i stanowi ogromne wyróżnienie dla produktu.

 

 

 

 

Co oznacza znak jakości SGS INSTITUT FRESENIUS dla PRODUKTÓW LR ?

Oznacza to, że skontrolowano dużo więcej niż sam tylko produkt. Naniesiony znak jakości Instytutu Fresenius gwarantuje, iż skontrolowano nie tylko gotowy produkt, ale każdy etap, poczynając od pozyskania surowca z plantacji, przez dostawców a na gotowym produkcie kończąc.

Cykliczne i regularne kontrole mają na celu wykazanie tej samej niezmiennej jakości surowców, oraz procesów produkcyjnych, które oczywiście decydują o jakości finalnego produktu.

 

 

Certyfikat Dermatest dla produktów LR

CERTYFIKAT DERMATEST - JAKOŚĆ LR


DERMATEST® jest gwarantem sprawdzalności zastosowanych metod kontrolnych oraz bezpieczeństwa konsumentów i producentów. Produkty wyróżnione tym znakiem jakości dotrzymują zobowiązania, że ich jakość została sprawdzona i potwierdzona.

 

  IASC (International Aloe Science Council) i ALOE VERA LR

IASC (Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu) to działające na całym świecie niekomercyjne stowarzyszenie, reprezentujące interesy branży produktów z aloesem i wspierające popularyzację aloesu. LR z ponad 50 znakami jakości IASC, jest przedsiębiorstwem posiadającym największą liczbę tych wyróżnień na świecie. Jedną z unikalnych cech jest szczególnie łagodny zimny proces produkcji żeli do picia Aloe Vera.


 

 

Członkowstwa LR w organizacjach

Oprócz nagród przyznanych produktom LR szczyci się również swoim członkowstwem w następujących organizacjach: BDiH, Seldia, BDD
 
LR to jedyne przedsiębiorstwo marketingu sieciowego w szeregach stowarzyszenia kosmetycznego VKE Kosmetikverband, skupiającego renomowanych i największych producentów z branży kosmetycznej.

. Link - VKE najlepsi producenci kosmetyków na świecie >>>

 

 rekomendowane3[1].png